Güzellik

Doğal makyaj trendi: Yoga cildi

Doğal makyaj trendi: Yoga cildi

Yoganın manevi dinliğinin cildinize yansıması görünüşünüzün canlı ve ışıl ışıl olmasını sağlasa da, her zaman bu görüntüye sahip olmak muhtemel olmayabiliyor. İşte, tertemiz pratik bir teknik olan yoga cildi sayesinde siz de sıhhatli görünebilirsiniz.

Cildinizi hazırlayın

Yoga cildi görünümü oluşturmak için öncelikle klasik cilt bakım mahsullerinizi uygulamanız gerekiyor. Daha sonra makyaj uygulamasına geçmeden evvel mahsulleri emmesi için cildinize beş dakikalık bir zaman tanıyın.

Yoga cildi için fondöten karışımı

Makyaja bazınızı sürerek başlayın. Renkli kozmetik ve bakım mahsullerinden oluşan bir kokteylle yapılan yoga cildi makyajı için elinizin altında bulunması gerekenlerin listesi şöyle: bir miktar likit aydınlatıcı, bir miktar bakım yağı ve 3-4 miktar fondöteni karıştırın. Kuru bir cilde sahipseniz bu karışıma bir ölçü ıslatıcı da ilave edebilirsiniz.

Karışımı parmaklarınızla ve ellerinizle cildinize masaj yaparak yedirin. Ellerinizle natürel bir biçimde suratınıza uyguladığınız bu tazyik yoga sonrası hafif kırmızı ve canlı görünümü tutmanızı sağlayacak. Gözaltlarınızda koyu milleteler varsa bu alanlara kapatıcı uygulayabilirsiniz. Rastgele bir pudra kullanmamaya çalışın, böylece nemli ve parıltılı görünümü muhafaza edebilirsiniz.

Gizem Bozdağ

[email protected]

özel içeriğidir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı