Magazin

Dilan Çıtak Tatlıses: Kimsenin parasına ihtiyacım yok

Dilan Çıtak Tatlıses, sağlık kurumuna hiç uyumadan konutta ilaçlarını kullanarak düzeldiğini ve 10 gün sonra tekerrür test yaptıracağını söyledi.

Dilan Çıtak Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ve kardeşi İdo hakkında da sansasyonel söylemeler yaptı.

“Beni fazla etkilemedi”

Kısa müddette derlendiğini söyleyen şarkıcı,

“Uyuşturucu, içki ve sigara kullanmadığım için ciğerlerim ve böbreklerim sağlam. Bu surattan beni fazla etkilemedi.

Bu mevzuda kendime iyi bakmışım, koku ve tat almıyorum hala. Bir kez test yaptılar, şimdi karantinadayım. 10 gün sonra ikinci defa test olacağım. Sağlık Bakanlığı’nın gönderdiği beş günlük ilacı kullandım. Soluk darlığım hiç olmadı, ateşim de olmadığı için sağlık kurumuna uyumadım.

“En büyük servetim sesim”

Dilan Çıtak olarak da yaşamım sahnelerde geçti. Babamla 4 yıldır görüşüyoruz. En beğenmediğim şey birilerinin ismi sayesinde bir yerlere geliyor olarak anılmaktı. Kendimden muhakkağım, sahneme sesime ve eğitimime güveniyorum. En büyük servetim sesim.

Bir yerlere birileri sayesinde gelmedim. Takribî 15 yıldır şarkı söylüyorum. Babamdan evvel de bu işi yapıyordum ve bu işten para kazanıyordum.” ifadelerini kullandı.

“İdo ile görüşmüyoruz”

Kardeşi İdo Tatlıses ile görüşmediklerini belirten şarkıcı, hastalığı zamancısında kendisini babası ve abiyi dışında kimsenin aramadığını ifade etti. Dilan Çıtak’ın bu lafları, “İdo Tatlıses ile aralarının sarih olduğu” şeklini açıklandı.

“Kimsenin parasına gereksinimim yok”

İnsanların kendisine, “Sende para var, korona sende ne dolaşır?” diye takıldığını, ancak sade bir yaşantısı olduğunu belirten 30 yaşındaki şarkıcı, “Lüks villamda yaşamıyorum. Bayağı bir binada oturuyorum. Kendi paramla arabamı aldım, kendim single yapıyorum. Annem seneler evvel babamla ayrı düştüklerinde babamın üstüne düşüp ‘Bana şu kadar para vereceksin’ gibi tasaları olmadı. Çok iftihar dinliyorum annemle. Her zaman kendi parasını kazanan bir insan oldu. Benim zati kimsenin parasına gereksinimim yok” laflarını kullandı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı