Güzellik

Bebak Acı Badem serisi ile pırıl pırıl bir cilt

Bebak Acı Badem serisi ile pırıl pırıl bir cilt

Muhteşem bir cilde sahip olmanın en ehemmiyetli adımı suratınızı pak yakalamaktır. Kendinize surat arınma rutini tanımlayın. Her sabah ve akşam kumpaslı olarak bunu uygulayın. Bahsedeceğimiz dört adımla günlük pakliğinizi yaptığınızdan emin olun.

İşte suratınızı arınmak ve ıslatmak için kullanabileceğiniz mahsuller…

Bebak acı badem sütü

Cildi pakler, nemlendirir ve besler. Faal makyaj arınma özelliğine sahiptir. Natürel acı badem özü ve acı badem yağı kapsar, cilde canlılık, parlaklık ve tazelik verir. Coenzyme Q10, etrafsal ihtiyarlama tesirlerine karşı cildinizi kuvvetlendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Bebak acı badem kremi

İçeriğindeki natürel acı badem yağı cildinizi ıslatır, elastiklik sağlar ve cildin kuruyarak çatlamasına karşı faal koruma sağlar.

Islatıcı bakım sütü

Cildinizi besleyen ve müthiş yumuşaklık kazandıran bir hoşluk sütüdür. İçeriğindeki acı badem yağı ve acı badem özü sayesinde cildinize canlılık ve tazelik verir. Tüm cilt tipleri için uygun bir mahsuldür.

Acı badem kremi

İçindeki acı badem özü sayesinde cildinizde oluşan kuruluk, ceddilme ve döküntülerin giderilmesine takviyeci olarak canlı, taze ve yumuşak bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı